Autorizare

Parola:

Pagina principala » Lumea Noastra » Posturi Vacante

Compania Creavita SRL anunta post vacant la functia "Reprezentant comercial"!

Cerinte fata de candidat:
•Studii superioare în domeniul tehnologiei industriei alimentare
•Cunoașterea MS Office (nivel mediu)
•Cunoașterea limbii romane, ruse (nivelul avansat), engleze (nivelul mediu)
•Cunoașterea produselor Companiei și utilizarea acestora
Abilităţi si deprinderi:
•Abilități de comunicare și interacțiune cu Clienții interni și externi
•Abilități de comunicare și convingere
•Abilități de instruire și autoinstruire
•Abilități de conducere auto (categoria B)
•Realizarea prezentărilor în public

Responsabilitati:
- Îndeplinirea planul de vânzări în forma stabilită la Companie
- Promovarea produselor Companiei la Clienți
- Menținerea relațiilor cu Clienții existenți și atragerea Clienților noi
- Oferirea suportului tehnologic la gama de produse vândute (inclusiv organizarea și efectuarea testării produselor)
- Vizitarea Clienților, conform regulilor stabilite de Companie
- Planificarea lunara a vânzărilor la Clienți
- Informarea Clienților despre ofertele promoționale
Compania ofera:
- pachet social
- masina de serviciu
- telefon de serviciu
- laptop
Candidatii interesati pot trimite CV-urile pe adresa de e-mail: inga.cimpoies@condiviv.com

mailinfo@creavita.md